ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
21-04-2016 11:00 • Ks. Stanisław Rząsa

Sakrament Małżeństwa zamierzają zawrzeć następujące osoby:

1. Wielgosz Adrian - z parafii św. Marii Magdaleny w Łęcznej i Podleśna Magdalena – z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie.
  2. Mitrus Stanisław Jarosław - z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Mitrus zd. Pajdowska Aleksandra Katarzyna - z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie.
  3. Jankowski Radosław Sylwester – z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Urban Anna Karolina z parafii św. Anny w Lubartowie.
  4. Dajek Krzysztof Rafał z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Czarnecka Agnieszka z parafii św. Anny w Lubartowie.
  5. Budzyński Sebastian - z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Gawinek Wioleta z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Ostrowie Lubelskim.
  6. Pąk Przemysław - z parafii św. Ignacego Loyoli w Niemcach i Chudzik Kinga Anna z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie.
  7. Gruba Krzysztof – kawaler z parafii Wniebowzięcia NMP w Kocku i Wiśniewska Paulina Agnieszka – panna z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich wyżej wymienionych osób, winien zgłosić do tutejszej kancelarii parafialnej.